מלינגו

מלינגו בע"מ, חברת בת של אנציקלופדיה בריטניקה, היא החברה המובילה בישראל במילוני רשת ובמוצרי חיפוש חכמים, והחברה המובילה בעולם בבלשנות חישובית בשפות שמיות. מלינגו מתמחה בפיתוח ושיווק של מוצרים ושירותים המבוססים על יישומי שפה טבעית, בשפות המסובכות ביותר מבחינת מחשוב – העברית והערבית, וכן מציעה החברה פתרונות ייחודיים בשפות שונות, בשווקים הפרטיים והמוסדיים. בין מוצרי החברה: מנועי חיפוש חכמים בעברית, ערבית ופרסית, פתרונות ייחודיים לאחזור מידע בסביבה ארגונית, מילונים מקוונים ומערכות להקראה אוטומטית של טקסט בעברית. המוצרים מיועדים לרשת האינטרנט, לרשתות אינטרה-נט פנימיות בארגונים, לרשתות טלפוניה ותקשורת סלולארית. מלינגו היא בעלת האתרים 'מורפיקס' – מילון עברי-אנגלי-עברי חינמי, 'רב-מילים' – המילון העברי המקיף ביותר ברשת, 'נקדן מורפיקס' – אתר לניקוד אוטומטי, 'קולפיקס'- תוכנה להקראת טקסט, וכן מילונים דו-לשוניים בשפות נוספות.

ענפי הפעילות העיקריים של מלינגו : מילונים מקוונים וכלים שונים המבוססים על מילונים אלו; טכנולוגיות דיבור; מנועי חיפוש מתקדמים המבוססים על עיבוד מורפולוגי; שאילתות בשפה טבעית; מיתוג, אפיון וניתוב טקסטים אוטומטי; ניתוח חכם של טקסט על פי צרכי הלקוחות  בשפות שונות.

אחת המגמות העיקריות היום בתחומי התוכנה והאינטרנט היא של יישומי שפה טבעית – Natural Language Processing NLP. הטכנולוגיה של מלינגו היא יחידה מסוגה בעולם, בדרך שהיא מצליחה “לפצח” את הטקסט לרכיביו, באלגוריתמים יעילים מבחינת ביצועים וחסכוניים מבחינת נפח הנתונים, וזאת בשפות הקשות ביותר לניתוח – השפות השמיות. השפות העברית והערבית ידועוות במורפולוגיה (מערכת הצורות והנטיות) המורכבת שלהן, בייחוד בכתיב חסר הניקוד, שבו רוב התנועות אינן מצוינות במפורש. הניתוח המורפולוגי של חברת מלינגו מאפשר לנתח כל מילה וכל נטייה לא מנוקדת המופיעה בטקסט, ולפענח אותה לפי ההקשר ועל בסיס מאגר נתונים לשוני עשיר (למשל: המילה ‘מספר’ יכולה להתפרש בכמה צורות לפי המשפט שבו היא נמצאת: מִסְפָּר, מְסַפֵּר, מִסֵּפֶר, מִסַּפָּר ועוד. הניתוח המורפולוגי מזהה כל צורה לפי ההקשר, ובכך משפר משמעותית את יכולות מיצוי הטקסט).

 

Morfix Search

תוסף תוכנה מורפולוגי שמתחבר למנוע החיפוש הארגוני, עוזר לו להתגבר על בעיות השפה ומשפר את הדיוק של תוצאות החיפוש

Morfix Insights

מוצר האפשר לקחת מידע טקסטואלי לא מובנה ולהפוך אותו למידע מאורגן בתרשים ברור, שמאפשר במבט אחד להבין את כל התמונה

מורפיקס

המילון המוביל ברשת לתרגום עברי-אנגלי-עברי של מילים, משפטים וביטויים כולל ניתוח מורפולוגי

רב-מילים

המילון העברי העדכני והמקיף ביותר ברשת, כולל ניתוח מורפולוגי, הסברים מלאים ועוד

נקדן מורפיקס

מנקד אוטומטית כל טקסט בעברית, על-פי ההקשר ובהתאם לכללי הדקדוק והתחביר, בהפעלה פשוטה וברמת דיוק של 97%

Text Tagger

פתרון אוטומטי לתיוג טקסט בפלטפורמות שונות, שליפה של נושאים מרכזיים מתוך טקסט ויצירת תגיות

מעוניינים לשמוע עוד על המוצרים?

מלינגו ברשתות החברתיות

בין לקוחותינו

. דילוג לתוכן